Чай Матча для детоксу

Матча для детокса

В ідеальному життєвому сценарії людський організм не потребує спеціальних заходів з детоксикації. У ньому вже передбачені і функціонують шляхи очищення від будь-яких токсинів, що виробляються організмом: старих і відпрацьованих клітин, залишків гормонів. Але ідеальний сценарій не передбачає життя в мегаполісі, сидячий спосіб життя, кругообіг стресів, вживання великої кількості цукру, глютену і трансжирів. В таких умовах тіло отримує більше токсинів, ніж може вивести самостійно. Вони накопичуються у великих кількостях, гальмують організм і змушують вас відчувати нескінченну втому.

Отже, позбавлятися від токсинів необхідно. Але найчастіше цей процес пов’язаний з обмеженнями в харчуванні, необхідністю купувати спеціальні препарати і пам’ятати про необхідність їх приймати. Що вбиває все бажання починати. Тим часом, зелений матча, володіючи величезним потенціалом для детоксикації, не вимагає зміни життєвого ритму і звичок. Досить просто щодня пити чай – тобто, робити те, до чого ви й так звикли.

Матча, детокс і жир

Цей чай активізує метаболізм і підвищує термогенез аж до 43%. В результаті відбувається утилізація жирових клітин. В контексті детоксикації ця властивість корисна тим, що організм часто нейтралізує важкі метали, «ховаючи» їх до жирових клітин, замість того, щоб виводити їх назовні. Справа в тому, що заховати токсини організму простіше, ніж виконати велику роботу по їх зв’язуванню та виведенню. А заховані токсини не стають нешкідливими – вони продовжують отруювати організм, але менш інтенсивно. Коли зникає зайвий жир, організм змушений позбавлятися від токсинів правильним шляхом.

Матча, детокс та імунітет

Завдяки величезній кількості антиоксидантів матча стає потужною підтримкою імунітету. В результаті він краще відбиває вірусні та бактеріальні атаки, ви менше хворієте. Причому тут детокс? Кожне вірусне або бактеріальне захворювання закінчується для організму величезною кількістю мертвих вірусів/бактерій і власних клітин імунітету. Намагаючись очиститися від них, тіло оптимізує свою роботу, сповільнюючи або зупиняючи інші процеси очищення. Через певний час воно повернеться до природного режиму, але деякий час вам доведеться провести в анабіозі. Втім, ви можете пити матча, хворіти помітно рідше й не піддавати своє тіло подібним випробуванням.

Матча, детокс і судини

Навіть при нездоровому харчуванні матча ефективно знижує рівень шкідливого холестерину. Якщо прибрати з раціону його джерела (трансжири, фастфуд, жирні сорти м’яса), ефективність матча зросте вдвічі. Саме цей поганий холестерин стає причиною серцево-судинних захворювань. Забиває внутрішні протоки судин, підвищуючи тиск. Обтяжує серце, порушуючи його ритм і збільшуючи вагу. Словом, без шкідливого холестерину ваша серцево-судинна система працює набагато краще, а матча просто чудово утилізує цю речовину.

Як посилити детокс-ефект матча?

Зелений чай матча – ідеальний детокс-засіб для людей з сучасним життєвим ритмом. Адже все, що потрібно робити – просто виконувати звичний денний ритуал. Тобто, заварювати і випивати чашку чаю. Але якщо у вас є ресурси, можете підсилити детокс-ефект матча простою дією. Прокидаючись, випивайте склянку гарячої води з соком лимона й шматочком імбиру. А через 20-30 хвилин можете приготувати та випити свіжий матча. Ця комбінація допоможе організму прокинутися, запустити метаболічні процеси й чутливо реагувати на вплив матча.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.