Чай Матча для схуднення

Матча для похудения

Серед переваг зеленого чаю матча часто називають його здатність допомагати позбутися від зайвої ваги. Що є чистою правдою. Причому цей вплив не обмежується одним-двома ефектами. Матча діє комплексно, створюючи оптимальні умови для безпечного і природного позбавлення від зайвих кілограмів.

Прискорює метаболізм

Повільний метаболізм – причина, через яку багатьом важко позбутися зайвих жирових відкладень. Ви можете скоротити свої порції до мінімуму і вживати одні лиш овочі, але вага не буде зменшуватись, якщо швидкість метаболізму низька. Катехіни, яких дуже багато в матча, допомагають прискорити обмін речовин, особливо після активних навантажень. І вага зменшуватиметься навіть при мінімальному обсязі фізичних навантажень.

Сприяє спалювання жиру

З біохімічної точки зору спалювання жиру – це процес розщеплення великих молекул на більш дрібні тригліцериди. Ці тригліцериди організм або використовує, як джерело енергії, або утилізує. Все ті ж катехіни матча підвищують термогенез організму з 10 до 35-43%. Для забезпечення цього процесу організм і буде використовувати відкладений раніше жир.

Стабілізує рівень глюкози в крові

Мало того, що постійні стрибки рівня глюкози в крові небезпечні ризиком діабету або інсулінорезистентності. Саме вони можуть примушувати вас їсти більше. Матча допомагає знизити й стабілізувати рівень цукру в крові завдяки великій кількості харчових волокон. Після чашки матча ви довше залишаєтеся ситими і захищені від компульсивного переїдання.

Знижує рівень стресу

Під час стресу виділяється гормон стресу кортизол. Коли його рівень досягає критичної позначки, організм переходить в стан комплексного запалення. І постійно відчуває втому, тривогу, роздратування. Але найгірше те, що в цьому стані швидко з’являється зайва вага, особливо в області живота. Матча ж настільки заряджений антиоксидантами, що легко справляється з наслідками стресів – знищує шкідливі радикали кисню, знижує запалення і захищає від зайвої ваги.

Дає енергію

При постійному вживанні матча запаси вашої енергії не будуть виснажуватися. Що важливо в контексті забезпечення головного закону схуднення – витрачати більше калорій, ніж споживаєш. У вас буде достатньо сил й тонусу для планомірних тренувань.

Знижує рівень холестерину

Лабораторні дослідження довели, що антиоксидант EGCG, якого особливо багато в матча, знижує рівень поганого холестерину навіть за умови харчування продуктами з високим його вмістом. Про що це говорить? Навіть якщо ви харчуєтеся не кращим чином, з матча наслідки такого харчування нівелюється, а вага продовжить танути.

Сприяє детоксикації

Погане харчування, стреси, перевантаження, несприятливий екологічний стан – причини, з яких підвищується токсичне навантаження на організм. Це навантаження – одна з причин збільшення ваги. Чим частіше ви очищаєтесь від токсинів, тим менше ваше тіло схильне накопичувати, складати, ховати жир. Пити матча – найпростіший спосіб забезпечити щоденну і смачну детоксикацію, адже антиоксиданти цього чаю допомагають зв’язувати і «вимивати» токсини, а ще покращують імунітет, травлення та загальне самопочуття.

Чай Матча низькокалорійний – в 1 г міститься всього 3 калорії. Навіть якщо додати калорійність молока, вийде повністю дієтичний, але дуже корисний напій. Його ефективність безпосередньо залежить від регулярності вживання – при щоденному вживанні однієї порції матча ви створите оптимальні умови для спалювання жирів, оптимізуєте обмін речовин, позбудетеся від усіх явищ, які заважають позбавлятися від зайвих кілограмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.