Корисні властивості гречаного чаю Ку Цяо

Полезные свойства гречишного чая

Безумовно корисні напої – насправді велика рідкість в людському раціоні. Навіть надкорисний зелений матча з колосальним вмістом антиоксидантів має протипоказання до застосування (з обережністю вживати вагітним, дітям та людям із захворюваннями серця). Але існують й такі, з якими не потрібно дотримуватися жодних пересторог і правил. А просто пити стільки, скільки хочеться і коли завгодно. Ку Цяо, він же гречаний чай – серед них.

Ку Цяо – коротке резюме

Зрозуміти, звідки «ростуть ноги» у корисності напою, допоможе його ємна характеристика. Отже, Ку Цяо – традиційний азійський напій з насіння татарської гречки (близької родички європейської). Це насіння збирають на етапі молочної стиглості й обсмажують особливим чином. В результаті воно стає пухкішим за текстурою та шоколадно-карамельним на смак.

 • Ось кілька основних фактів про Ку Цяо:
 • знижений вміст вуглеводів;
 • превалювання «повільних» вуглеводів;
 • високий вміст амінокислоти аргініну, що перешкоджає утворенню жирових клітин;
 • повна відсутність глютену;
 •  високий відсоток білка;
 • загальна кількість амінокислот – 18, з яких 8 відносяться до незамінних;
 • мала кількість амілази, як фактора низького глікемічного індексу;
 • присутність флавоноїдів, що перешкоджають всмоктуванню цукру (кверцетин, рутин, ізокверцетин);
 • достатня кількість клітковини;
 • мінерали у складі: магній, залізо, калій, мідь, селен, цинк.
 • вітаміни у складі: вітаміни групи В (В1, В2, В6), вітамін С, вітамін Е.

Корисний вплив гречаного чаю стосується буквально всіх систем людського організму. Тому писати про його позитивні властивості – справа невдячна. В результаті може вийти книга на кілька томів. Але ми все ж спробуємо розповісти вам про головне.

Як ваше тіло відреагує на появу Ку Цяо в раціоні?

Завдяки постійному насиченню вітамінами та мінералами відновляться основні дефіцити. Ви перестанете втомлюватися, зникне постійне бажання спати. Тілу буде простіше підтримувати нормальний синтез гормонів, оновлювати клітини. Шкіра почне отримувати більше поживних речовин, стане сяючою і м’якою.

Всі обмінні процеси стануть якщо не ідеальними, то максимально близькими до норми. Налагодиться метаболізм білків та жирів, м’язи зміцняться, а нервова система стабілізується. Цілком можливо, що шлунково-кишковий тракт нарешті буде працювати, немов годинник. У тіла з’явиться достатньо антиоксидантів й вітаміну С, щоб забезпечити максимальний захист організму від вірусів та бактерій, а також своєчасний захист від баластних клітин.

Ви помітите, що працездатність істотно підвищилася. Більше не буде тривожності й раптових перепадів настрою. Як і різких сходжень з рейок правильного харчування: якщо пити гречаний чай постійно, поступово зникає тяга до солодкого. Якщо спостерігалися перебої в роботі видільної системи, вони можуть стати менш гострими. Нарівні зі шкірою помітно покращиться стан волосся та нігтів – вони стануть міцними, блискучими, здоровішими. Як і кістки, адже ваше тіло буде мати достатньо ресурсу, щоб виробляти власний колаген в достатній кількості.

А мозок! Мозок буде просто в захваті від нового напою в вашому раціоні. Адже Ку Цяо ефективно відновлює мозковий кровообіг, забезпечує рівномірне живлення клітин мозку, перешкоджаючи його ранньому старінню й можливим інсультам. Помітно зміцниться пам’ять, покращиться здатність до засвоєння нових навичок і концентрації. Та й в цілому ви будете почувати себе так, немов десь у вашого тіла відкрилося друге дихання!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.