Користь рожевої матча

Польза розовой матча

Рожева матча – це перетерта м’якоть пітахайї (пітайя, драконячий фрукт), яку попередньо правильно сублімували. З м’якоті прибрали воду, зберігши корисне – клітковину, вітаміни, мінерали та біологічно активні речовини. Отримавши порошок, який однаково добре пити, додавати до страв й просто їсти ложками. Та не просто добре, а й дуже корисно.

Її Величність клітковина

У будь-якому сорті матча міститься багато клітковини. Рожева – не виняток. Клітковина важлива для травлення: з її допомогою клітини кишківника позбавляються від баластних речовин, підтримується нормальна перистальтика, а мікробіом має можливість нормально виконувати свою роботу. До речі, підвищене газоутворення після вживання клітковини побічно вказує на порушення функції кишківника й недостатнє вживання харчових волокон: якщо їх з’являється дуже багато, кишківник починає очищатися інтенсивніше. Тому найкраща стратегія – вживати якомога більше клітковини, щоб її поява в раціоні не сприймалося так «бурхливо».

Ще один позитивний момент вживання клітковини – вона знижує рівень цукру в крові та глікемічний індекс харчових продуктів. У деяких продуктів високий глікемічний індекс – наприклад, у білого хліба, солодкої випічки. Але якщо вживати їх разом з чимось, що містить багато клітковини, вони вже не так швидко підіймають рівень цукру в крові.

Вітаміни та мінерали

У рожевій матча містяться:

  • вітамін С, який також є антиоксидантом і відмінно зміцнює імунітет. Чим вище вірусне навантаження на організм, тим вищою є потреба у вітаміні С. Найкраще він засвоюється саме з харчів. Також без достатньої кількості цього вітаміну порушується якість засвоєння заліза;
  • залізо – як ми вже знаємо, воно не засвоюється без вітаміну С, і найкраще засвоюється з їжі, а не з аптечних препаратів. А оскільки тут є і те, й інше, пити рожеву матча – цілком робочий спосіб підтримки оптимального рівня гемоглобіну в крові;
  • кальцій – це може здатися парадоксальним, але молоко й молочні продукти – не найкраще джерело кальцію для людини. Молоко, як будь-який кислотний продукт, підвищує рівень pH нашого тіла. Щоб його нейтралізувати, організм використовує бікарбонат кальцію з кісток, тим самим виснажуючи їх. Краще джерело кальцію для людини – рослини й фрукти. Ну, або матча, яка з них зроблена.

Магній – ще один мінерал, який міститься в рожевій матча у пристойній кількості. Його важливість не можна описати одним реченням, адже магній бере участь в 300 біохімічних процесах, що відбуваються всередині кожної людини. Магній практично завжди в дефіциті, тому купити рожеву матча вже сьогодні – найкраща інвестиція в своє здоров’я.

Антиоксиданти

У цьому напої міститься кілька типів антиоксидантів – флавоноїди, батенцианін та фенольна кислота. Вони, як і належить антиоксидантам, уповільнюють старіння клітин, підтримують природні процеси вмирання клітин, перешкоджаючи їхньому переродженню, стимулюють вироблення власного колагену. А ще:

  • допомагають відновлювати клітини підшлункової залози;
  • підвищують активність імунної системи;
  • прискорюють кровообіг у мозку, захищаючи його від передчасного старіння й вікових захворювань;
  • живлять серцево-судинну систему, захищаючи стінки судин та серце від поширених захворювань.

Рожева матча не має протипоказань, за винятком індивідуальних реакцій, тому її можна пропонувати і дорослим, і літнім людям, і дітям. Зокрема, її можна вводити в дитячий раціон після двох, а краще трьох років, як гарне джерело магнію, кальцію й заліза, який діти вживають із великим задоволенням.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.