Користь зеленого матча

Польза зеленой матча

Матча – особливий чай. Таким його робить не тільки форма, але й кількість поживних, біологічно активних речовин. Їх в пудровому чаї міститься так багато, що його корисний вплив відбивається на роботі практично всіх систем і процесів організму.

Підтримка природних процесів детоксикації

У сухому зеленому чаї також міститься досить антиоксидантів, але не всі вони потраплять в настій (про проблему екстракції можна прочитати тут). І навіть якщо змолоти зелений чай на кавомолці, матча у вас не вийде. Занадто багато нюансів в процесі його виробництва, один з яких – штучне затінення кущів за 2-3 тижні до збору врожаю.

Завдяки чому концентрація хлорофілу в листі стає вкрай високою. Хлорофіл – одна з речовин, необхідних організму для підтримки природних процесів детоксикації. Насправді людський організм прекрасно справляється з процесом очищення при наявності необхідних інструментів. Хлорофіл – один з таких інструментів, завдяки якому ваша печінка та лімфа набагато ефективніше виконують свою очисну функцію.

Джерело антиоксидантів

Антиоксиданти – речовини, що уповільнюють окислювальні процеси в усіх субстанціях та об’єктах, в тому числі у вашому тілі. Існує так званий метод ORAC, що оцінює харчові продукти за їхньою здатністю поглинати радикали кисню. За оцінкою цього методу матча забезпечує один з найвищих рівнів їхнього поглинання – на рівні зі свіжою зеленню та фруктами. Тобто, у його складі колосальна кількість антиоксидантів. Він протистоїть розвитку хронічних, запальних, онкологічних захворювань. Нейтралізує негативний вплив УФ-випромінювання, захищаючи шкіру від сонячних опіків й передчасного старіння.

Один з катехінів матча вимагає більш пильної уваги – EGCg або епігаллокатехінгаллат. Матча на 60% складається з цієї речовини, яке активно тестується медиками. Результати вражають: антиоксидант перешкоджає розвитку будь-яких запалень, знищує клітини раку грудей, перешкоджає утворенню нових кровоносних судин в пухлинах. Зрозуміло, все це – без будь-яких побічних ефектів.

Зростання витривалості й енергійності

Японські самураї аж до самої їх ліквідації, як класу, перед боєм обов’язково випивали свою чашку матча, щоб зробитися сильними, витривалими, сконцентрованими. У них не було мікроскопів та біохімічних знань – тільки власні спостереження. І вони виявилися правильними – унікальна комбінація поживних речовин у складі матча дійсно дає прилив енергії та сил, допомагаючи зібратися і сконцентруватися. Що за комбінація? Суміш теїну та L-теаніна. Ці речовини повільно засвоюються і забезпечують вас чистою енергією без побічних ефектів, нервозності, гіпертонії.

Нормалізує рівень холестерину

Точний механізм впливу матча на рівень холестерину вчені поки пояснити не можуть, однак спостереження за різними групами населення показують, що взаємозв’язок є. Люди, що постійно вживають матча, мають низький рівень «поганого» холестерину й високий – «хорошого», навіть при відсутності будь-яких харчових обмежень. Їхні судини в хорошому стані, а ризик серцевих захворювань скорочується помітно.
Прискорює метаболізм і спалює калорії

Також дослідження доводять, що при постійному вживанні зеленого матча організм самостійно прискорює обмін речовин, і жировий обмін зокрема (приблизно в 4 рази). В такому випадку утилізація жирових відкладень відбувається рівномірно, «проблемні зони», як такі, просто зникають – вага зникає рівномірно. І, звичайно ж, процес не супроводжується побічними ефектами – тиск і серцебиття залишаються в нормі.

Тут – тільки найяскравіші позитивні прояви. Насправді їх набагато більше – не потрібно бути вченим і проводити досліди, щоб в цьому переконатися. Досить просто почати пити матча на постійній основі – результати говоритимуть самі за себе.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.