Наша історія

Привіт, мене звуть Олена і я засновник Matcha Zen. Я входжу в команду чайних ентузіастів і перфекціоністів, яка в 2018 році створила проект Matcha Zen.

Чай – наша пристрасть і любов на все життя. Напій, без якого ми не уявляємо свій день. Таких же людей ми об’єднали і продовжуємо об’єднувати навколо себе: закоханих в чай, занурених в чайну культуру, які не допускають компромісів з якістю і свіжістю. Їм ми надаємо цілодобовий доступ до кращих сортів чаю з усього світу, гарантуємо оригінальність кожного з них, тішимо автентичними чайними аксесуарами, розширюємо рамки чайної культури день у день.

Наш основний проект https://teaonline.com.ua/, який з 2014 року радує цінителів гідного листового чаю, з 2015 року ми почали шукати постачальників якісного матча і так захопилися, що створили проект Matcha Zen.

І це не дивно, адже на сьогоднішній день у нас є 5 сортів зеленої і 4 сорти кольорової матча, 10+ видів дегустаційних сетів, 10 аксесуарів, 7 подарункових наборів і дерев’яний бокс для створення індивідуального матча подарунка. І асортимент магазину продовжує зростати. Ми завозимо якісні аксесуари, формуємо правильні набори, купивши які можна швидко і легко приготувати чай матча і матча лате. Ми досліджуємо ринок, переводимо наукові дослідження про чай матча і його впливі на організм на рідну мову, знімаємо відеоогляди товарів і матча рецепти для нашого аккаунта Instagram @matcha.ua

Matcha Zen – це не просто інтернет магазин, це супермаркет якісного матча чаю, готових наборів і аксесуарів. Чому матча такий популярний? Вся справа в тому, що пудра зеленого чаю – це справжній суперфуд, який допомогає бути бадьорим і здоровим. Останні дослідження доводять, що пудра зеленого чаю матча м’яко тонізує і бадьорить, зміцнює імунітет, знімає стрес і навіть запобігає онкологічним захворюванням.

Ми так любимо матча, що хочемо запросити вас в дивовижну подорож, яке починається з першої чашки справжнього чаю.

Інформація про компанію
ФОП Стеценко Людмила Іванівна
Код ЄДРПОУ: 2181223768
Юр. адреса: 08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Вериківського, буд. 37 А

В МАГАЗИН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.