Умови дропшиппінгу


Як працює дропшіппінг:

Дропшиппінг – це система співпраці без закупівлі товару. Вона складається з трьох елементів: постачальник => дропшіппер => покупець. Покупець звертається до дропшіпперу, той передає замовлення постачальнику, постачальник відправляє товар безпосередньо замовнику.

При співпраці по дропшиппінгу ваша комісія складає 20% від роздрібних цін і 10% від акційних цін.

Для реєстрації, як дропшіппер ви повинні написати лист на пошту info@matchazen.com.ua з темою ДРОПШИПІНГ і вказати свої дані для того, щоб ми зареєстрували вас в базі, як партнера:

 1. ПІБ;
 2. Імейл;
 3. Мобільний номер телефону;
 4. Посилання на магазин / ресурс, на якому ви плануєте продавати.

Як відбувається співробітництво:

 1. Ви отримуєте замовлення від клієнта і уточнюєте у вашого менеджера, чи всі товари в наявності. Оскільки на нашому сайті є авторські роботи, то іноді товарні позиції можуть випадати з асортименту та зміни на сайті можуть не бути внесені вчасно.
 2. Після підтвердження наявності клієнт перераховує вам повну вартість замовлення, а ви перераховуєте нам суму за мінусом -20% (комісію ви відразу залишаєте собі).
 3. Далі пишете нам дані для відправлення замовлення вашого клієнта і ми ставимо її в найближчу відправку (терміни відправки 1-3 дні).
 4. Ми відправляємо замовлення клієнта (доставку оплачує покупець).

Наприклад: 1500-20% = 300 грн (ваша комісія).

Умови співпраці:

 • Мінімальне замовлення 500 грн;
 • Якщо ви продаєте через соцмережі (Facebook, Instagram і ін.), то у вас повинно бути не менше 1000 підписників;
 • Ціна за якою ви продаєте не повинна бути нижчою за нашу роздрібну ціну;
 • Відправка виключно ТК Нова Пошта;
 • Накладеного платежа для дропшипінгу у нас немає;
 • З питань ваших клієнтів ви можете консультуватися онлайн (по телефону / Вайбер) з нашим фахівцем.

Обмін і повернення товару здійснюється безпосередньо за схемою «покупець => постачальник» відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Покупець має право повернути або обміняти чай, посуд, подарункові набори неналежної якості протягом 14 днів. Повні умови обміну і повернення товару.

Якщо у вас виникли питання – ми з радістю відповімо. Для консультації та / або початку співпраці пишіть нам на пошту info@matchazen.com.ua або телефонуйте: +38 (067) 534 2902